İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

marka

ILONI, cüretkar ve feminen yanınız kadar yumuşak ve naif yanınızı da kucaklamak için burada. Alışılmadık bir şekilde doğal olan çekicilik ile kalıpların dışındaki cüretkarlığı içinde barındırıyor. Her şey kendini keşfetme, kabullenme ve oyuncu olmakla ilgili!

Cesaretinizi ve içinizdeki gizemi vurgulamayı, kendinizin TÜM parçalarına sahip çıkmanız için sizi güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

KURUCUMUZ

ILONI, erotik ve naif taraflarını keşfetmek isteyenler için lüks ve rahat iç çamaşırları yaratmak isteyen Dilan Damgacıoğlu tarafından kuruldu.


NYC Fashion Institute of Technology'den Moda Tasarımı alanında BFA derecesi olan Dilan, ILONI konseptini ilk teknik deneyimlerinden yararlanarak, normların dışında, seksi ve özgür hissetmek isteyen kadın+'lar için bir alan oluşturma arzusundan yola çıkarak her ürünü tasarlayıp geliştirdi.

DEĞERLERİMİZ

Fotoğrafçılarla, mankenlerle veya diğer profesyonellerle iş birliği yaparken önceliği kadınlara vermek, üretim sürecinin etik şekilde gerçekleşmesi markamızın değerleri için öenmli unsurlardan bazıları.


Müşterilerimizi memnun etmek ve hak ettikleri kadar özel hissetmelerini sağlamak için en yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz. Uzun süre dayanacak ve harika insanların farklı vücut tipleri tarafından giyilecek parçalar yaratmak hedefimiz.

İLETİŞİM